Manawat-atleten vallen op in de nationale ranglijst

ATLETIEK: De Macdermids zetten hun indrukwekkende optreden voort op hun Europese tournee.

Kara deed afgelopen woensdag mee in Birmingham en won de 1500 m in 4 minuten en 18,45 seconden, en zaterdag terug in België liep ze haar persoonlijk record in Kortrijk, België, waar ze de 800 m won in 2 minuten en 5,7 seconden.

Noah liep de 1500 m en eindigde als tweede in de hitte in 3 minuten en 47,71 seconden.

Ik zag hoe deze show op de nationale ranglijst voor het kalenderjaar stond.

LEES VERDER:
* Succes voor atleten in de gecombineerde kampioen
* Beste prestatie op een natte baan tijdens de atletische nacht van de club
* Middelbare schoolatleten voor meisjes blinken uit in schoolkampioenschappen

Kara is zesde op de 800m-lijst en vierde op de 1500m. Noah werd 31e op de 800m, 24e op de 1500m en 27e op de 3000m.

Een andere Manawat-atleet in de top 20 was Angus Lyver, die 10e werd op de 100m, vijfde op de 200m, negende in het verspringen en 16e in het speerwerpen.

Aden Porritt is een 12e-gerangschikte 400m-loper.

Benjamin Wall staat 11e op de 800m en 13e op de 1500m.

Bij de dames staat Cheyelle Collette elfde op de 100m en zesde op de 200m, terwijl zusje Addira veertiende is op de 100m en achtste op de 200m.

Kimberley Wash is 10e op de 400m.

Leden van Feilding Moa presteerden uitstekend tijdens het Manawatū-Whanganui cross-country kampioenschap dat afgelopen zaterdag werd gehouden onder een warme, heldere hemel in de Bason Botanic Gardens in Whanganui.

De top drie resultaten zijn allemaal Feilding Moa, tenzij anders vermeld.

Heren onder-9 1 km: 1 Adrian Hiri, 2 Cuba Pradervand, 3 Teo Pradervand.

Meisjes onder-9 1 km: 1 Becky Cudby, 2 Scarlett Avison-Woodhead.

Heren onder de 12 jaar 2 km: 1 Aiden Billing (Whanganui), 2 Fin Crofskey.

Dames onder-12 2 km: 1 Greer Robinson (PNAHC), 2 Olivia Leckie, 3 Georgia Cudby.

Heren onder 14 3 km: 1 Will Sablerolle-Stone, 2 Harrison Stevens.

Dames onder-14 3 km: 1 Hannah Byam (Whanganui), 2 Sophie Crofskey, 3 Alyssah Kauri.

Heren onder de 16 jaar 3 km: 1 Alec Ball, 2 Justin Cunningham (PNAHC), 3 Peter George.

Dames onder-16 3 km: 1 Courtney Fitzgibbon, 2 Tayler Trow (PNAHC), 3 Jamie Crofskey.

Heren onder de 18 jaar 6 km: 1 Cameron Walker.

8 km wandelen heren: 1 Pete Monrad (Whanganui), 2 Ricky Lewer, 3 Mark Kennedy (Whanganui).

10km senior heren: 1 Damien Lardner, 2 Mark Searle, 3 Chris Jack (Whanganui).

8km senioren vrouwen: 1 Sally Gibbs (Whanganui), 2 Stephanie Walker, 3 Anita Chan.

Master Men 35+: 1 David Lovelock (PNAHC), 2 Brendan Sharrat (Whanganui) 3 Andrew Davenport (PNAHC).

Masters vrouwen 5 km: 1 Dorota Starzak, 2 Juanita Paterson, 3 Kate Southern (Manawatu Striders).

Na het evenement werd een Manawatu-Whanganui Athletic-team geselecteerd om deel te nemen aan het Nieuw-Zeelandse langlaufkampioenschap.

Senior mannen: Mark Searle, Greg Coleman, Daniel Palfryman, Damien Lardner, Harry Dixon.

Senior vrouwen: Stephanie Walker, Anita Chan.

Mannen onder de 20: Samuel Stichbury, Nelson Doolan.

Vrouwen onder de 20: Emma Ferguson.

Heren onder de 18 jaar: Reuben Duker, Cameron Walker, Daniel Sinclair, Toby Caro.

Onder de 18: Louise Brabyn, Rosa Meyer, Olivia Clifton, Carys Middleton, Amy Ellis.

Heren onder de 16 jaar: Alec Ball.

Vrouwen onder de 16: Courtney Fitzgibbon, Tayler Trow, Hayley Cornwall.

Masters mannen 35-49: David Lovelock, AJ Cornwall, Brendan Sharratt.

Masters mannen 50-64: Rob Conder, Brian Dunne, Dave Scott, Andrew Davenport, Paul Wasley, Bill Twiss, Scott Whitley.

Masters dames 35-49: Rosie McIntyre, Paula Conder, Kate Southern Jauanita Paterson, Dorota Starzak.

Masters dames 50-65: Joanne Merson, Di Matthews, Dale McMillan, Sally Gibbs, Nuala Dunne, Sandy Weltan.

Op zondag was de tweede ronde van de winterbaanserie om 13.00 uur op de Manawatū Community Athletic Track.

Het programma bestaat uit 60m, 1500m, 400m en een keuze uit gecombineerde afstanden van 1000m, 3000m of 5000m.

De sporten die worden beoefend zijn kogelstoten, hoogspringen, verspringen, discuswerpen en dubbelspringen.

De wereldkampioenschappen atletiek zijn aan de gang in Oregon, waarbij enkele van onze atleten afgelopen vrijdag optreden, de openingsdag met kwalificatie.

Onze drie vrouwelijke kogelslingeraars Nicole Bradley, Lauren Bruce en Julia Ratcliffe, Hamish Kerr in het hoogspringen en Eddie Osei-Nketia op de 100 m voor mannen namen deel aan de ochtendsessie.

Onze kogelstoters Tom Walsh, Jacko Gill en Maddi Wesche kwalificeerden zich in de middag, evenals polsstokhoogspringers Olivia McTaggart en Imogen Ayris.

Quentin Rew deed mee aan een van de eerste finales, een stevige wandeling van 20 km.

Zoe Hobbs staat zaterdag in de voorrondes van de 100 meter, terwijl Osei-Nketia in de halve finales en finale staat als hij zich kwalificeert.

Maddi Wesche had de laatste slag en Sam Tanner startte op de 1500m.

Zondag zou een drukke dag moeten worden met de finale van het badminton voor heren, de finale van het polsstokhoogspringen voor vrouwen, de halve finale van de 1500 meter voor heren en de halve finale en finale van de 100 meter voor dames.

Op maandag staat Hamish Kerr in de finale hoogspringen en Georgia Hulls op de 200m.

Christiaan Huygens

"Ongeneeslijke alcoholfan. Trotse webbeoefenaar. Wannabe gamer. Muziekfanaat. Explorer."

Een reactie achterlaten

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.