Bazeilles veldrijden: Ranking – Nieuws

Alexis Dancerelle foto credit – DirectVelo

Alexis Dancerelle foto credit – DirectVelo

Er doorheen
ALEXIS DANCERELLE

Dat

Sébastien Havot (Ardennes CrossTeam-Gecibat) won deze zondag de veldrit Bazeilles (Ardennen), georganiseerd door Ardenne Métropole Nouvion Cyclisme. Hij versloeg de Belg Thomas Verheyen (Wielerclub Steeds Vooraan Kontich) en ploegmaat Hugo Jot.

Beoordeling:
Senior en Hoop
1. HAVOT Sébastien ARDENNES CROSS TEAM FAST 1 om 50:03
2. VERHEYEN THOMAS WIELERCLUB ALTIJD VOOR VZW 00:07
3. JOT Hugo ARDENNES CROSS TEAM FAST 1ère ESP 00:30
4. JOT Mateo ARDENNES CROSS TEAM SNEL Espoir Espoir D2 00:57
5. ROSSION Tom EG CHATEAU THIERRY 1ère ESP 01:31
6. TRIOUX Martin ESEG DOUAI 2e ESP 01:59
7. BARBIER Rudy ISRAELL START-UP NATION Elite 03:06
8. LAVERGE Maxim VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE Espoir ESP 03:21
9. CLARYSSE ELIO DE ALFAMOTORHOMEN DOLTCINI CT DICHTSTIJKSTE Espoir ESP 03:45
10. LECROQ Jeremy ARGENTEUIL 04:17
11. LEVEQUE Anthony EC CHÂTEAU THIERRY 05:16
12. FIEVEZ Philippe ENTENTE CYCLITE WALLONIE ESP 06:23
13. GUILLAUME Joel ARDENNE METROPOLE FIETSSTAD BAZEILLES’
14. COLMART Eddy P.SUIPPASE 3e’
15. VION Antoine VS CHAMBRASIEN geslaagd voor Open D1′
16. LEROY Dominique CLUB CYCISTE GRAND REIMS Pass Open D2′
17. CORDIER Victorien CLUB FIETSERS GRAND REIMS 3e’

junior
1. MERCIER Edwin ARGENTEUIL VAL DE SEINE 95 Junior C2 43:45
2. BERTHELEMY Edgard ARDENNE METROPOLE CYCLISME VILLE DE BAZEILLES Junior C1 00:05
De Nys Milaan 0 Junior J1 00:23
4. TRICLIN Valentin UC HAGUENAU Junior C2 00:28
5. REBOUILLAT Axel VC AVIZE Junior D1 C2 01:11
6. FERY Florian 0 Junior M2 01:40
7. PELARATTI Timothé ARDENNE METROPOLE FIETSSTAD BAZEILLES Junior C2 04:42
8. GOD PREMOSELLI Clément ARDENNE METROPOLE FIETSSTAD BAZEILLES Junior C2 06:16
9. HENRY Victor ARDENNE METROPOLE CYCLISME VILLE DE BAZEILLES Junior D1 06:35

Master 40 jaar en ouder
1. Fietsticket BOURGUIN Gautier UVCCHARLEVILLE-MEZ D1 43:20
2. BANTQUIN Frédéric US THIERVILLE CYCLING 3rd 00:50
3. NAESSENS Mickael ENTENTE FIETSER WALLONIE Master 01:15
4. LEONARD David ARDENNE METROPOLE CYCLISME VILLE DE BAZEILLES 3 04:20
5. DELMAERE Frédéric VELO CLUB RETHELOIS Fietsticket D3 05:01
6. DONNET Fabrice VELO CLUB RETHELOIS Fietspas D3 07:57
7. GERARD Michaël US THIERVILLE CYCLISME Pass Ontgrendel D1 10:17
8. GILLET Francis US THIERVILLE CYCLING Pass Fietsen D3 10:03
9. PICARD Michel ECCHATEAU THIERRY Meester +40′
10. ROBERT Rémy SERMAIZIENNE PEDAAL Fietspas D3′
11. FRICOTEAU Franck SEDAN SPRINT CLUB Nature’

Vrouw
1. RODRIGUEZ Maéva EC CHATEAU THIERRY 3 D2
2. BERREHOUC Carla CLUB MULTISPORT DE MUTIGNY Cadet C2′

cadetten
1. BANTQUIN Jules US THIERVILLE CYCLING Cadet C1 31:06
2. TEAM AMPOORTER Yoran CYCLOCROSS MJ WOOD Cadet M2 00:19
3. GUIGNARD Jared JS FERTE GAUCHER Cadet C1 00:52
4. GUILLAUME Gael ARDENNE METROPOLE FIETSEN STAD BAZEILLES M2 Cadet 01:15
5. DE NYS Lars 0 Cadet M2 01:30
6. LECUIVRE Alexis ARDENNE METROPOLE CYCLISME VILLE DE BAZEILLES Cadet C1 02:10
7. MARTENS Robbe ACLAGRO MTB TEAM Cadet C1 04:00
8. LEONARD Pierre ARDENNE METROPOLE FIETSSTAD BAZEILLES Cadet C1 08:39
9. FAY Morgane ARDENNE METROPOLE CYCLISME VILLE DE BAZEILLES Cadet M2 09:11
10. ADAM Lucie TEAM AVESNOIS Cadet C1 09:20
11. LAGUERRE Lilou ARDENNE METROPOLE FIETSSTAD BAZEILLES Cadet M2′
12. DEPAIX Nathan UVCCHARLEVILLE-MEZ Cadet M2′

Pre-licentie
1. RODEN Nelson LPM LUXEMBURG Pre-licentie
2. GARNIER Antonin ECVB Pre-licentie

Vind meer

Portret van Sébastien HAVOT

Rob Kardashian

"Certified introvert. Devoted internet fanatic. Subtly charming troublemaker. Thinker."

Een reactie achterlaten

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.